تماس با ما

تماس با هلوکد

برای ارتباط با تیم طراحی هلو کد به صورت 24 ساعته می توانید از منوی زیر اقدام کرده و ما در اسرع وقت به تمامی نیاز های شما همراهان پاسخ خواهیم داد.

بخش فنی طراحی هلوکد

اگر در سایت خود مشکل فنی یا سوال فنی در رابطه با خدمات ما دارید و نیازمند پشتیبانی هستید از فرم و روش های تماس با ما استفاده کرده تا ما بلافاصله با شما تماس بگیریم.

بخش فروش هلوکد

درباره ما و خدمات هلوکد آشنا شدید و دانستید که داری سه بخش طراحی سایت ، طراحی گرافیکی و کافی نت آنلاین می باشیم و هزینه های آن را با جزئیات در بخش تعرفه هلوکد برایتان نوشته ایم حال اگر باز نیازمند کمک هستید یا نکته گنگی برایتان پیش آمده سوال خود را از روش های دلخواه پرسیده تا ما با دقت با سوالتان پاسخ دهیم.

بخش تبلیغات تیم هلوکد

سایت هلوکد دارای بازدید کننده می باشد که هر روز به ما برای پشتیبانی و خواندن بلاگ مان سر میزنند و شاید شما نیاز داشته باشید کالا ، سایت یا هر چیز دیگر در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارید که دیده شود و ما این کار را بریتان انجام میدهیم برای اطلاع از جزئیات از روش های تماس مختلف در نظر گرفته شده استفاده کنید.

بخش فروشگاه هلوکد

شما می توانید هر گونه مشکلات ، انتقادات و پیشنهادات از فروشگاه هلوکد را با ما از طریق روش های زیر به اشتراک بگذارید ما همواره پاسخگو شما هستیم.

 

θ راه های تماس با هلوکد θ

تماس با هلوکد شماره تماس،شماره پیامک،تلگرام و واتس اپ هلوکد

09114667836

013-32312049

.

ایمیل تیم طراحی هلوکد ارتباط با ایمیل

info@hellocode.ir

 

آدرس تیم طراحی هلوکد آدرس پستی

گیلان – رشت – خیابان مطهری کوچه رازقی پ249 | 4184614511

.

هلوکد در شبکه های اجتماعی آدرس هلوکد در شبکه های اجتماعی­­­

تلگرام هلوکدلینکدین هلوکدتوییتر هلوکداینستاگرام هلوکدفیسبوک هلوکد

تماس با تیم طراحی هلوکد فرم تماس با ما و ثبت شکایات

.

 آدرس تیم طراحی هلوکد آدرس هلوکد (فقط کار ضروری با وقت قبلی)