خدمات هلوکد

خدمات تیم طراحی هلوکد

تیم طراحی هلو کد با هدف اصلی ارائه خدمات به کسب و کارهای نوپا با کیفیت بالا راه اندازی شد. اگر در ذهن خود ایده ای دارید و می خواهید آن را عملی کنید و تنها مشکل شما نداشتن مهارت در زمینه کامپیوتر است تیم طراحی هلوکد به شما کمک می کند.خدمات ما از قبیل طراحی سایت و طراحی گرافیکی تا همچنین تولید محتوی ، ترجمه ، تحقیق و پروژه ، انجام امور اینترنتی و سایر خدماتی که یک کافی نت به شما ارائه می دهد را با کافی نت آنلاین هلوکد تجربه مثال زدنی داشته باشید.ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم هلوکد را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

عمده خدمات مهم تیم طراحی هلوکد

1. طراحی سایت

اولین و مهمترین نوع خدمات ما را میتوان بر مبنای نیاز مشتریان طراحی سایت  عنوان نمود و از این طریق شما می توانید به راحتی طراحی فروشگاه اینترنتی ساده و ریسپانسیو شوید یا از طراحی سایت شخصی با توجه به کار خود استفاده کنید و رزومه خود را با دنیا به اشتراک بگذارید همچنین طراحی سایت شرکتی خود را با داشتن سایت درخور به نمایش بگذارید که این مهم با به روزترین متدهای کد نویسی روز دنیا با تیم طراحی سایت هلوکد امکان پذیر شده است.

2. طراحی گرافیکی

هر چیزی که از یک گرافیست می خواهید را یک جا با تیم طراحی گرافیکی هلوکد تجربه کنید از طراحی گرافیکی سایت گرفته تا اموری همچون طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی بنر با کیفیتی مثال زدنی را به ما بسپارید تا تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان بیاوریم.

3. کافی نت آنلاین

ارائه خدمات اینترنتی متنوع توسط تیم هلوکد با هدف ایجاد بستری جهت انجام امور روزمره صاحبان وب سایت ها و دانشجویان ایجاد شد. خدماتی همچون تولید محتوی، تحقیق در زمینه های مختلف، ترجمه و سایر خدمات اینترنتی بسته به نیاز شما از وظایف این بخش است.

همچنین برای آشنایی بهتر میتوانید از نمونه کار هلوکد دیدن فرمایید.

ما نسبت به محیط اطرافمان بی تفاوت نیستیم و تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش جامعه را در حوزه کسب و کار اینترنتی در ایران بهبود بخشیم.

 همین حالا خدمات ما را مشاهده نمایید