قوانین و مقررات هلوکد

قوانین و مقررات هلوکد

تیم طراحی هلوکد با داشتن تیم قوی در سه بخش طراحی وب سایت ، طراحی گرافیکی و کافی نت آنلاین ( خدمات کامپیوتری ) به شما در تامین نیازهایتان کمک می کند. حال ما با داشتن تجربه چند ساله در این بخش ها و وجود یک سری باید و نبایدها سعی داشتیم تا یک سری قوانین و مقررات هلوکد را وضع کنیم تا به شما کمک نماییم تا به وضوح کامل به درک 0 تا 100 کار برسید.

حال به هم هر سه قسمت مهم سایت و قوانین آن را با هم بررسی می کنیم :

قوانین و مقررات طراحی وب سایت هلوکد :

پس از ثبت سفارش توسط شما در قسمت طراحی وب سایت ما با شما تماس خواهیم گرفت و بعد از مشاوره رایگان و گرفتن تاییده از جانب شما فایلی شامل قوانین و مقررات طراحی سایت با توجه به شرایط موجود برای شما ارسال می شود. در این فایل که در نه بند و دو نسخه ایجاد گردیده است که شامل طرفین قرارداد، موضوع قرارداد، مبلغ حق الزحمه قرارداد ( در خصوص نحوه پرداخت ، پیش پرداخت و … )، مدت قرارداد، شرایط پرداخت، مراحل اجرای موضوع قرارداد، تعهدات طراح، تعهدات کارفرما و فورس ماژور می باشد.

پس از قبول و امضاء طرفین کار آغاز گردیده و در زمان معین گردیده تحویل میگردد.

 

قوانین و مقررات طراحی گرافیکی هلوکد :

در قدم اول پس از ثبت سفارش هلوکد در قسمت طراحی گرافیکی با شما ارتباط برقرار نموده و پس از توضیحات و توجه به سلیقه شما طراح اصلی تقدیم شما میگردد. در این قسمت ما طبق تعرفه طراحی گرافیکی از پیش تعیین شده اول کار هزینه دریافت می کنیم. و سپس طرح پس از مدت زمان معین شده ( بستگی به میزان کار ) تقدیم شما میگردد. اگر کار مورد توجه شما قرار نگرفت دو ویرایش به شما تقدیم می گردد. قوانین و مقررات هلوکد حامی شما می باشد.

 

قوانین و مقررات کافی نت آنلاین هلوکد :

با توجه به این که کافی نت آنلاین هلوکد اولین کافی نت آنلاین ایران می باشد قوانین این بخش طبق قاعده ای که در تجربیات همکاران ما در این بخش حس شده است تعیین گردیده است. ما سعی کردیم قوانین این بخش را به ساده ترین شکل ممکن نگارش نماییم.

در قدم اول سفارش ثبت شده در کافی نت آنلاین بررسی و با مخاطب ارتباط برقرار می شود، پس از دریافت موارد مورد نیاز برای خدمات مورد نظر و تعرفه کافی نت مشخص شده هزینه دریافت میگردد و در بازه زمانی توافق شده توسط طرفین تحویل صورت می پذیرد. هلوکد متعهد است که تمامی سفارش درخواست شده را تمام و کمال اجرا نماید و هرگونه خدمات مازاد بر سفارش خارج از مسئولیت هلوکد است و برای خدمات اضافی هزینه جدا تعیین می شود.

هدف ما در هلوکد جلب رضایت کامل مشتری و ارائه خدمات به نحو احسنت بوده و در این راستا گام بر میداریم. در صورت بروز هرگونه مشکل سعی ما بر این است تا حد ممکن ( خواسته منطقی ) نظر شما را جلب نماییم.

مدیریت تیم طراحی هلوکد