درباره ما و تیم طراحی هلوکد

گروه هلوکد تشکیل شده از بهترین فری لنسرهاست، کسانی که حرفه ای و به صورت تکی کار میکرده و امروز زیر مجموعه گروه هلو کد شده اند و تنها هدف آنها حرفه ای شدن بیشتر خودشان و رضایت صددرصدی شماست.

درباره هلوکد

گروه هلوکد توانسته اولین گروهی باشد که کافی نت آنلاین را به اجرا می گذارد و نیازهای روزمره مردم و قشر در حال تحصیل مردم را برطرف می کند. این نشان از نوآوری های ما دارد. و فقط گوشه ای از نبوغ تیم طراحی ما می باشد. حال اگر با می خواهید درباره ما و کارمان بیشتر آشنا شوید از خدمات ما دیدن کنید و پاسخ سوال های خود را دریابید.

درباره ما و هدف تیم طراحی هلو کد

ما همواره در حال جمع آوری و افزایش یادگیری خودمان هستیم و درباره ما باید بدانید که اولین هدفمان پیشرفت علمی و ارائه به روزترین خدمات به مشتری و در وهله دوم کسب درآمد مالی می باشد. شاید شعار به نظر بیاید ولی قیمت های ما و کیفیت کاریمان در مقایسه با سایر رقبا نشان از برتری کامل ما را می دهد.

وظیفه اصلی تیم طراحی هلو کد

درباره ما و هدف اصلی ما سخن زیاد می باشد ولی ما به شما صریحا می گوییم طراحی سایت اولین تمرکز و ویژگیمان است. طراحی سایت ارزان و طراحی فروشگاه اینترنتی که نیاز شغل های امروزه جوانان ما می باشد یکی از نقاط تمرکز ماست و بیشترین توجه را نیز به خود جلب داشته است. طراحی گرافیکی هلوکد هم از دیگر بخش های تخصصی و مهم هم می باشد.

مشتریان تیم طراحی هلو کد چه کسانی هستند ؟

مشتریان هلوکد از انواع و اقسام قشرها می باشند و این از ویژگی ها مهم اینترنت است که همگان را در یک محیط مجاز گرد هم می آورد. ما همیشه به شعار “همواره حق با مشتری می باشد” پایبندیم و جالب تر اینجاست که ما به مشتری به عنوان یک دوست نگاه می کنیم. افراد زیادی با ما کار کرده اند و امروز یکی از دوستان صمیمی تیم نیز می باشند و این کمتر جایی دیده شده است.در زیر شما می توانید گزیده ای از سخنان کسانی که با تیم طراحی هلوکد کار کرده اند آشنا شوید و ببنید که از هر نوع قشری و نیازی با ما کار می کنند و حال شما نیز می توانید یکی از این افراد باشد.

حال و آینده هلوکد

ما در اولین قدم مهم با طراحی سایت راه را آغاز کردیم و سپس شاخه و برگ ها را افزایش و قسمت طراحی گرافیکی را نیز فعال کردیم. در جلساتی که با اعضای تیم داشتیم بر آن شدیم تا ایده اولین کافی نت آنلاین ایران را کلید بزنیم و حال با استقبال بی نظیری رو به رو می باشیم.

دومین اقدام مهم ما فروشگاهی کامل برای فروش فایل می باشد که به زودی فروشگاه هلوکد افتتاح خواهد شد و در بخش محتوا سازی قرار گرفته است. ما اینبار هم قدم به راه سختتری برداشته و می خواهیم یک ویکیپدیای فایل را ساخته و پرداخته نماییم آن هم با نازلترین قیمت ممکن که همه ی قشرها بتوانند از آن بهره مند شوند همانطور که شعار هر ایرانی یک سایت رو در طراحی سایت خود قبلا نشان دادیم.

سومین اقدام مهم ما وبلاگی درخور و شایسته متشکل از مترجم های حرفه ای به اضافه مهندسین این امر می باشد که با در هم آمیختن این دو تخصص وبلاگی کاملا تخصصی و عالی را در اختیار شما همراهان هلو کد قرار دهیم.

قدم های دیگری نیز در راه است همراه همیشگی ما باشید . دوستتان داریم.

چگونه به هلوکد اعتماد کنیم ؟

برای اعتماد سازی ما علاوه بر خوش قولی و نهایت دقت در انجام وظیفه خود چیزی فراتر برای شما داریم آن هم نماد اعتماد الکترونیک اینماد و ساماندهی می باشد که در فوتر ما می توانید لوگو ها را مشاهده نمایید.

 

[SamandehiLogo_shortcode]

[enamadlogo_shortcode]

 

θ نظرات مشتریان تیم طراحی هلوکد θ

.

چگونه با تیم طراحی هلوکد در ارتباط باشیم ؟

ما کاملا می دانیم که هم اکنون مردم چگونه می خواهند با کمترین هزینه بیشترین حجم ارتباطی را برقرار نمایند و ما نیز به خواسته شما احترام می گذاریم و انواع روش های ارتباطی را برایتان پیش بینی کرده ایم. برای تماس با ما و اطلاعات بیشتر درباره ما بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا ارتباط با ما را به هر روشی که می خواهید تجربه کنید.