تولید محتوا سایت و شبکه اجتماعی

تولید محتوا سایت و شبکه اجتماعی هلوکد

 

در دنیای امروز تولید محتوا از قدرتمندترین روش های بازاریابی شناخته می شود. محتوا شبکه های اجتماعی و یا وب سایت شما این قدرت را دارند تا برند و یا محصول شما را به هزاران نفر معرفی کرده و آن را به بهترین شیوه ممکن و با کمترین هزینه ارزیابی کند.

تولید محتوا قوی برای شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام می تواند طی کمترین زمان هر محصولی را همه گیر و وایرال کند. چنین تاثیری تنها زمانی می تواند مثبت باشد که از بهترین استراتژی های مدیریت محتوا شبکه های اجتماعی استفاده شود.

در دنیای پر رقابت تولید محتوا  شبکه اجتماعی و سایت تنها ساخت اکانت و یا پست کردن هر روز در آن ها کافی نیست. از همین رو تیم تولید محتوا هلوکد پس از تعیین هدف بهترین شیوه برای خدمات تولید محتوا را در نظر می گیریم. شما مشتریان عزیز می توانید به راحتی بازدهی پیج و یا وب سایت خود را طی زمان ببینید و به دلخواه استراتژی خود را تغییر دهید.

تولید محتوا سایت و شبکه اجتماعی هلوکد به صورتی است که با توجه به نوع محصول و مخاطب شما، هدفمندترین روش را برای شناخته شدن انتخاب می کند. با این وجود قدم هایی برای مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی نیاز است که به رشد کسب و کار شما کمک می کند. این مراحل به صورت زیر است:

» مشخص سازی هدف و نتایج منطقی دلخواه

» تعریف نوع محتوا سایت و شبکه اجتماعی

» تعین برنامه انتشار محتوی در شبکه های اجتماعی

» بررسی نتایج و نتیجه گیری

 

تیم تولید محتوی سایت و شبکه اجتماعی هلوکد خدمات متنوعی به صاحبان کسب و کار ارائه می کند. برای مثال علاوه بر تولید محتوا در صورت نیاز می توانید سفارش عکاسی از محصول نیز بدهید. از دیگر ویژگی های تولید محتوا در اینستاگرام، سایر شبکه های اجتماعی  و وب سایت در هلوکد می توان به موارد فوق اشاره کرد.

 

» امکانات و قابلیتهای کامل تولید محتوا سایت و شبکه اجتماعی هلوکد

» ارزشمندسازی برند شما

» کمک به مخاطبان برای شناخت بهتر محصول

» تشویق مخاطب به تعامل بالا

» جذب مشتری به جدیدترین شیوه ها

» تنوع بالا محتوی

» تعامل با کاربران

» شناساندن هویت تجاری شما به کاربران

» هدفگیری مشتریان حقیقی و موثر

» ارزیابی محتوا

تیم تولید محتوی سایت و شبکه اجتماعی هلوکد با توجه به نیاز ها و اهداف شما تعیین استراتژی کرده و سبب بهبود سئو و در نتیجه پیشرفت کسب و کار شما می شود. کلیه مطالب تولید شده توسط هلوکد بر اساس اصول سئو و بازاریابی شبکه های اجتماعی می باشد.

برای مشاهده نمونه کار و دریافت مشاوره متوانید به بخش نمونه کار تولید محتوی سایت و شبکه اجتماعی هلوکد مراجعه نمایید و برای دریافت هزینه تولید محتوا با ما در ارتباط باشید.

 

» قابلیت های نقره ای و طلایی طراحی تولید محتوای تخصصی سایت و تولید محتوا شبکه اجتماعی هلوکد:

در جدول زیر که به سه قسمت مبتدی، نقره ای و طلایی تقسیم شده است، شما میتوانید پس از انتخاب طرح مورد نظر خود از مزایای هر طرح بهره مند شوید. کافی است در هنگام ثبت سفارش و در قسمت شرح پیام گزینه مورد نظر خود را برای ما بنویسید. در صورت تمایل می توانید تعداد موارد طرح را افزایش دهید، بدیهی است که هزینه مربوطه اعمال خواهد شد. برای انتخاب طرح مورد نظر و سفارش تولید محتوا کافیست روی آن کلیک کنید.

نکته : توجه داشته باشید که ساعات انتشار محتوا بر اساس آنالیز و ساعات پربازدید صفحات شما خواهد بود. و زمان پاسخ دهی به کامنت و دایرکت تا چهار ساعت پس از انتشار هر محتوی بوده و تنها شامل محتوی تولید شده توسط هلوکد خواهد بود.

نکته : بخش ویدیو شامل ترجمه، بازگردانی و ویرایش ویدیو مرتبط با کسب و کار شما می شود.

 

» تولید محتوا شبکه های اجتماعی «

تولید محتوا پیج کم بازدید
طرح مبتدی
5 استوری
5 پست یا بنر
انتشار محتوا
ویدیو
پاسخ به کامنت یا دایرکت
تولید محتوا پیج در حال رشد
طرح نقره ای
12 استوری
10 پست یا بنر
انتشار محتوا
ویدیو
پاسخ به کامنت یا دایرکت
تولید محتوا پیج پُر بازدید
طرح طلایی
25 استوری
20 پست یا بنر
انتشار محتوا
ویدیو
پاسخ به کامنت یا دایرکت

» تولید محتوا وب سایت «

تولید محتوا وب سایت کم بازدید
طرح مبتدی
3 پست متنی
ترجمه / تالیف
ویدیو و عکس مرتبط
سئو حرفه ای
لینک سازی پست های گذشته
تولید محتوا وب سایت در حال رشد
طرح نقره ای
6 پست متنی
ترجمه / تالیف
ویدیو و عکس مرتبط
سئو حرفه ای
لینک سازی پست های گذشته
تولید محتوا وب سایت پُر بازدید
طرح طلایی
12 پست متنی
ترجمه / تالیف
ویدیو و عکس مرتبط
سئو حرفه ای
لینک سازی پست های گذشته